O Menaluxe

Menalux® je názov značky prispôsobiteľného spotrebného tovaru a príslušenstva vyrobeného spoločnosťou Electrolux, jedným z najväčších svetových výrobcov domácich spotrebičov. Menalux má celosvetovú pôsobnosť a mnohoročné skúsenosti s výrobou a marketingom týchto produktov.

Popri širokom a inovatívnom sortimente vreciek na prach a príslušenstva pre všetky aktuálne značky vysávačov ponúka Menalux® spotrebný tovar a príslušenstvo pre malé spotrebiče a bielu techniku. Postará sa tak o všetky potreby súvisiace s domácimi spotrebičmi. 

Vpred nás ženie kvalita a inovácie. Inovatívny syntetický materiál vreciek na prach DURAFLOW™ Fresh ponúka dlhšiu dobu používania v kombinácii s konštantnou vysokou úrovňou sacej sily aj pri plnení vrecka na prach a lepšie filtrovanie pre zdravšie domáce prostredie. Menalux® je prvým výrobcom syntetických vreciek na prach, ktorý necháva testovať kvalitu svojich produktov v inštitúte TÜV Rheinland Group, ktorého schválenie je skutočnou zárukou kvality.

DURAFLOW™ Fresh

DURAFLOW™ Fresh – úžasné syntetické vrecko na prach

Farebný systém Menalux®

Jednoduché a rýchle! Hľadanie správneho vrecka na prach je pre mnohých ľudí problém. Vďaka farebnému systému Menalux® je to teraz jednoduché! Pozrite sa, ktorá farba patrí vašej značke vysávača ...

Kvalita schválená TÜV

Menalux® je prvým výrobcom syntetických vreciek na prach, ktorý necháva testovať kvalitu svojich produktov v inštitúte TÜV Rheinland Group, ktorého schválenie je skutočnou zárukou kvality. Skupina ...