Farebný systém Menalux®

Jednoduché a rýchle!

Hľadanie správneho vrecka na prach je pre mnohých ľudí problém. Vďaka farebnému systému Menalux® je to teraz jednoduché! Pozrite sa, ktorá farba patrí vašej značke vysávača.

Menalux® zadefinoval a rozdelil hlavné značky vysávačov do šiestich skupín. Každá skupina značiek dostala konkrétnu farbu a skupinu 4-číselných kódov. Každé balenie má svoj vlastný 4-číselný kód, ktorý sa dá jednoducho zapamätať a nájsť.

Jednoduché hľadanie vrecka na prach

Menalux® vrecká sú na predajnom stojane zoradené zľava doprava, vo vzostupnom poradí kódov vreciek na prach.

Výsledkom je jednotné zobrazenie pre každý farebný kód, dokonca aj v rámci jednotlivých farebných rozpätí. Keď nájdete farbu, ktorá zodpovedá značke vášho vysávača, a viete číslo potrebného vrecka na prach, môžete na stojane Menalux veľmi rýchlo a jednoducho nájsť to správne vrecko na prach.

Poznáte značku a model vášho vysávača 

Model vášho vysávača nájdete na webovej stránke spoločnosti Menalux. Zvoľte kategóriu „vrecko na prach” a potom vyberte značku, rad a model vysávača. Kliknite na zobrazené vrecko na prach a nájdite príslušnú farbu a kód vrecka.

Alebo

Nájdite model vášho vysávača v príslušnom sprievodcovi alebo značku a model v abecednom poradí. Vedľa modelu vášho vysávača nájdete príslušnú farbu a kód vrecka. Potom prejdite na správnu farbu a nájdite vrecko na prach podľa číselného poradia.

Označene značky a modelu vysávača nájdete na zadnej strane vysávača.